Twitter'dan takip edin!
Ad Soyad :
Tel :
E-Posta :
Başlık :
Yorumunuz :

Yorumlar

Ad Soyad :
Büşra Şahin
Yorum Başlık :
Dermaslim
Yorum :
Dermaslim'e gideli neredeyse 6 ay oldu. Fazla kilolarımdan dolayı dermaslimden zayıflama adına yardım alıyorum. Gittiğim ilk günden beri çalışanların güler yüzü hiç değişmedi. Kilolarımdan kurtulacağıma inanmıyordum Diyetisyen Elif Hanım sayesinde tam 9 kilo verdim. Hiç aç kalmadan hatta ve hatta fazlasıyla doyarak ve istediğim herşeyi yiyerek. Kısa sürede vücudumdaki fazlalıklardan kurtuldum. Dermaslim ailesine katıldığım için çok mutluyum. Hizmette sınır tanımayan ve kusur etmeyen bu güzel yere gelmenizi şiddetle tavsiye ederim :)
Ad Soyad :
Büşra Şahin
Yorum Başlık :
Dermaslim'in bana kattıkları
Yorum :
Dermaslim bana kattıklarına gelicek olursam daha doğrusu Elif Hanım'ın bana öğrettikleri.. Sağlıklı beslenmek ne demek ben bunu bilmiyormuşum. Az yiyince yada aç kalınca kilo veririm sanıyordum çok yanılmışım çok yanlışlar yapmışım. Elif Hanım bana sık sık yiyip nasıl sağlıklı olunur nasıl kilo verilir bunu en güzel şekilde öğretti. Diyet yaptığım sürece aç kaldığımı hatırlamıyorum ve artık kendimi diyetteymiş gibi hissetmiyorum. İstediğim çoğu şeyi yiyebildiğim ve kilo vermeye devam ettiğim için çok mutluyum. Sağlıklı kilo vermek sağlıklı olmak ne demekmiş bunu çok iyi öğrendim. Dermaslimden ilk gün nasıl memnun kaldıysam hala memnuniyetim devam ediyo. Kısacık bi zaman dilimde 9 kilo vermenin mutluluğunu anlatmaya çalıştım ama başarabildiysem :) Dermaslim ailesine katılmanızı şiddetle tavsiye ediyorum :)
Ad Soyad :
Arzu Gencosman
Yorum Başlık :
Dermaslim
Yorum :
Dermaslim'e aktif olarak ise son dört aydır gidiyorum. Kilo vermenin en büyük düşmanlarından biri olan insülin direncine sahip bir insan olmama rağmen elektroterapi ve velashape desteğiyle üç ayda 10-15 kilo arası zayıfladım ve her bölgemden ortalama 15 cm inceldim. İşlemlerimde bana yardımcı olan estetisyenim Eda Hanım'ı şiddetle tavsiye ederim, kendisi hem yaptığı her işlemde son derece bilinçli dikkatli ve özenli, hem de inanılmaz anlayışlıdır. Eğer saygın ve kusursuz bir hizmet istiyorsanız, ve şu an bu yorumu okuyorsanız, doğru adrestesiniz derim.
Ad Soyad :
Büşra Yaşar
Yorum Başlık :
dermaslim
Yorum :
Dermaslim ile birlikte nasıl sağlıklı kilo verilir nasıl sağlıklı yaşanır bunları öğrendim. Zayıflamak için aç kalmam gerektiğini yada hiç yemek yemeyeceğimi zannederken Dermaslim ile birlikte sık sık ve azar azar yiyerek hem daha sağlıklı kilo verdim hem de istediğim kiloya ulaştım. Meğer zayıflamak için ne kadar çok hatalar yapıyormuşuz. Dermaslim ailesine ve Diyetisyen Elif hanıma 3 ayda 9 kilo vermemi sağladığı için, doğru ve sağlıklı zayıflamanın nasıl olacağını bana öğrettiği için ve özgüvenimi bana kazandırdığı için çok çok teşekkür ederim . Güvenebileceğiniz ve kendinizi şüphesiz emanet edebileceğiniz tek adres Dermaslim..
Ad Soyad :
Nihan Özdemir
Yorum Başlık :
Dermaslim'de hizmet kalitesi
Yorum :
Dermaslim'e 10 aydır düzenli olarak gidiyorum. Ultrashape, Velashape ve LPG gibi uygulamalardan inanılmaz memnun kaldım. Diyet ve egzersiz desteğiyle 12 kg. verdim. Eda Hanım işinde inanılmaz başarılı, oldukça motive eden, çok ilgili bir estetisyen; kendisine ne kadar teşekkür etsem az. İşletme sahibi Bihter Hanım başarılı olduğu kadar mütevazi bir insan. Dermaslim'de kaliteli hizmet alacağınızdan asla şüpheniz olmasın, kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Otopark
Dermaslim - GaleriDermaslim - GaleriDermaslim - GaleriDermaslim - GaleriDermaslim - GaleriDermaslim - GaleriDermaslim - GaleriDermaslim - GaleriDermaslim - Galeri
©2015, Dermaslim. Her hakkı saklıdır