Bize Yazın

Thermo C Radyofrekans

Selülit & Yaşlanmaya Karşı 4 farklı Teknoloji
1. Bipolar Radyofrekans –Isıtma
2. Vakum Masajı –Masaj
3. Kriyoterapi- Soğutma 
4. LED Terapisi –Cildin Uyarımı 

Thermo-C, bünyesinde Radyo Frekans teknolojisini barındıran, yüz ve vücut gençleştirme, ayrıca bölgesel zayıflamada kullanılan bir sistemdir. Vakum, Radyo Frekans, LED ve Kriyoterapi gibi çeşitli teknikler Thermo-C cihazında kombine olarak bulunmaktadır. Bir seans içinde bu dört etkiyi aynı anda gösterebilme özelliği sayesinde, yapılan işlemin etkisini artmaktadır.

Radyofrekans Sistemi tüm vücut tiplerinde gerçekleştirilen tedavilerde kullanılmak üzere geliştirilmiştir ve ilk seanstan itibaren gözle görülür ilerlemeler kaydedilmektedir. Thermo C Radyofrekans  Sistemi 4 farklı teknolojiyi tek bir cihazda birleştirir ve bu nedenle her seansta başarılı ve kalıcı sonuçlar elde edilir: Cihaz yağları parçalamak ve selülitli görünümü büyük ölçüde azaltmak için tasarlanmıştır. 

Thermo-C kullanım alanları:
• Cilt yüzeyini sıkılaştırır 
• Selülitin portakal kabuğu görünümünü yok eder veya azaltır. 
• Sadece yüzeysel yağları değil daha derindeki yağ dokuları tedavi ederek azaltır. 
• Cilt toleransını artırır ve bağ dokusunu güçlendirir. 
• Yüzde kırışıklıkları ve ince hatları hafifletir. 
• Vücutta oluşan çatlakların görünümünü azaltır. 

Tedavi programı: 30 ila 40 dakikalık 12 ila 15 seanstan oluşur. Otomatik programları sayesinde Thermo-C hastalara ağrısız, yan etkisiz, enjeksiyonsuz etkili ve rahatlatıcı bir tedavi uygulaması sunmaktadır

Etkisini, seçilen bir derinliğe kadar ( 5-15 mm derinlik ) dokuda ısı ortaya çıkararak gösterir ve yağ yakarak ısı enerjisi ortaya çıkarır.

• Ortaya çıkan ısı enerjisi dolaşım bozukluğunu düzenleyerek selüliti azaltır.
• Yağ metabolizmasını düzenleyerek kilo verdirir.
• Kolajen üretimini artırarak gençleştirmeyi sağlar.
• Radyofrekans çok derinlere inemeyeceğinden bu sorun vakum sistemiyle çözülür. Uygulama alanı vakum yoluyla yukarı çekilerek Radyofrekans’tan yeterli etkilenmesi sağlanır. Vakum işlemi aynı zamanda mekanik bir masaj etkisi yapar.
• İşlem, selülitin sert dokusunu yumuşatır, dokunun oksijenasyonunu uyarır, yüzeysel kan dolaşımını uyarır, hücrelerarası sıvı birikimini yok etmeye yarayan bir drenaj sağlar.

Thermo-C’nin kullanım alanları nelerdir? 
Bölgesel incelme, Selülit tedavisi, dokuların sıkılaştırılması ve cilt gençleştirme bakımları.

Thermo-C sellülit ve bedensel incelme işlemlerinde kaç seans uygulanmalıdır ? Seanslar nasıl bir periyoda ve kaçar dakika uygulanmaktadır ? 
Haftada 2 seanstan, ortalama 8-10 seans sellülit tedavilerinde ve bedensel incelme uygulamalarında yeterli olmaktadır. Seanslar 30-40 dakikalık süreler kapsar.
Kapsamlı uygulama yapılmak istenirse tavsiye edilen haftada 2 seanstan 10 seans, sonrasında 6 hafta, haftada 1 seanstan 6 seans ve son aşamada ayda 1 seanstan 4 seans ile toplamda 20 seanstır.

Yüz bakımı uygulamalarının seansı ve süresi nedir ? 
Yüz bakımlarında haftada 2 seanstan 4 seans, sonrasında haftada 1 seanstan 4 seans ve son aşamada ayda 1 seanstan 4 seans ile toplamda 12 seanstır. Seans süresi yine 30-40 dakikadır. Yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanmaktadır.

Thermo-C uygulaması esnasında acı söz konusu mudur ? 
Hayır. Tam aksine uygulamanın son derece rahatlatıcı ve gevşetici bir özelliği vardır.

Uygulamanın yan etkileri var mıdır ? 
Nadiren uygulama sonrası bazen 1-2 saat kadar süren ve uygulama bölgesinde hissedilen geçici hafif bir ısı ve kızarıklık görülebilir.

Uygulama sonrasında kişinin hayatında dikkat etmesi gereken unsurlar söz konusu mudur ? 
Hayır, kişiler günlük hayatına aynen devam edebilirler. Ama tedavi günü ve ertesi günü günde en az 2,5 lt su içimi tavsiye edilmektedir.

Uygulama için herhangi bir yaş aralığı var mıdır? 
Hangi yaş grupları bu uygulamayı daha çok tercih etmektedir ? 
Hayır, belirli yaş aralığı yoktur. Burada önemli olan faktör, cildin elastikiyetini ileri seviyede kaybetmeden bu tür tedavileri yaptırmak gerektiğidir.


Otopark
Dermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - Galeri
©2017, Dermaslim. Her hakkı saklıdır