Bize Yazın
Microbalding


Microblading nedir?

Microblading dünyada yeni uygulanmaya başlayan bir sistem. Realistik kaşlar olarak adlandırılan oldukça doğal bir sistem. Bu sistemle kaşdaki boşluklar dolduruluyor. Gerçeğinden ayırt edilemeyen 3 d tekniği ile %100 doğal kaş görünümü veren teknik, 2 yıl ila 5 yıla kadar kalıcılığı var.
Microblading kıl tekniği kaş kalıcı makyaj uygulamasında en doğal görünüm için tercih edilmesi gereken; özel uçlu mikro bıçaklar ile deri altına pigment yerleştirme işlemidir.
Epidermise pigmentleri yerleştirmek için çok ince bıçak kullanılarak yapılır. Cilt yüzeyine yakın yapılan Microblading çalışması çok net ve temiz bir görüntü verir. Cilt altında dağılma yapmaz. Microblading yöntemi kendi orijinal kaş görüntünüz ile bire bir 3 Boyutlu görünümü vermektedir. Bu yüzden 3D Microblading Kıl tekniği olarak ta bilinmektedir. 3D Microblading Kıl tekniği yarı kalıcı makyaj yöntemi ile orijinal kaşlarınız ile aynı görünüme sahip olursunuz. En doğal ve en iyi yöntem 3D Microblading Kıl tekniğidir.
3D Microblading Kıl tekniği kimlere uygundur? Orijinal kaşlarınızdan memnun değilseniz, alopesia areta, trigonometrik veya büyük ölçüde kaş dökülmesinden mustarip insanlar için uygundur. 3D Microblading Kıl tekniğinin kullanım süresi ve sonuçlarını etkileyen farklı faktöreler bağlı olarak, 11 ila 18 ay arasında kullanıla bilinir. Bununla birlikte, dokunun yılda en az bir kez hatta 6 ayda bir pigment takviyesi yapılarak renk yoğunluğunu koruması için tavsiye edilir.

 

 

Otopark
Dermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - Galeri
©2017, Dermaslim. Her hakkı saklıdır