Bize Yazın
KALICI MAKYAJ
LONG TİME LİNER- KALICI MAKYAJ

Long Time Liner Conture Make-up nedir?

Doğal ve kalıcı bir makyaj sağlayan LONG TIME LINER Conture Make-Up ile küçük kusurlarınız kolayca kapatılıyor; doğal görünümünüzü kaybetmeden daha canlı kaş, dudak ve göz çizgilerine sahip oluyorsunuz.
Makyaj için fazla zaman ayırmayın, ancak uyurken dahi güzel görünmek isteyenler için, kalıcı ve sağlıklı bir güzelliğin müjdesini veriyoruz. Almanya’da geliştirilen Long Time Liner iki saatte doğal ve kalıcı bir makyaj sağlayarak, sağlıklı bir şekilde gençleşmenin sırlarını veriyor.
- Uygulama Linergist  tarafından yapılmaktadır.
- Kaşlarda gerçek kıl tekniği kullanılmaktadır.
- Lisans uluslararasıdır.
- Bu teknik, işlem sonunda hiçbir sürpriz yaşatmaz.
İki saat içinde doğal ve kalıcı bir makyaj sağlayan LONG TIME LINER Conture Make-up, Almanya , İsviçre, Fransa, Kanada ve İspanya’dan sonra artık Türkiye’de. Conture Make-Up ile küçük kusurlarınız kolayca kapatılıyor; doğal görünümünüzü kaybetmeden daha canlı kaş, dudak ve göz çizgilerine sahip oluyorsunuz. Mevcut en gelişmiş mikro pigmentasyon tekniği olan Conture Make-up ; dövme, lazer ya da ameliyatla gerçekleştirilen makyaj tekniklerinden farklı olarak; anesteziye gerek duyulmadan acısız uygulanabilen basit bir yöntem. Ayrıca bu teknik, cildin epidermis adı verilen üst tabakasına uygulandığı için, cildin doğal yenilenme süreci olan yaklaşık bir ila iki yıllık bir dönemin sonunda tamamen kayboluyor. Bu da, makyajı farklı şekillerde tekrar yeniletme şansı yaratıyor.
LONG TIME LINER, kozmetik ürünlerine alerjisi olanlar için de sağlıklı bir seçenek sunuyor. Üstelik mevsimsel hiçbir kısıtlama olmadan, senenin her ayında rahatlıkla uygulanabiliyor. Boyalarımız, Medikal CE belgelidir. Bu yüzden kemoterapi hastalarında dahi güvenle kullanılmaktadır.

Long Time Liner Conture Make-up uygulaması nasıl fayda sağlar?
LONG TIME LINER kalıcı doğal makyaj, kaşlara, göz kapağının kenarlarına ve dudaklara uygulanabiliyor. Bu yöntemle, sahip olduğunuz doğal hatlar biraz belirginleşiyor. Öte yandan doğuştan gelen rahatsızlıklar ya da sonradan yaşanan kazalar nedeniyle yüzün kaş ve dudak bölgesindeki hatlarda meydana gelen bozulmaları düzeltmeye yardımcı oluyor. Uzmanlar yüz hatlarındaki orantıyı dikkate alarak ölçümler yapıyor ve yüz hatlarınız için en uygun düzeltmeleri öneriyor. İnce ve seyrek tüylere sahip kaşlar gürleştirilebiliyor, kaşlara kavis verebiliyor, gözleri daha iri gösterebiliyor, dudaklarda isteğe göre kalınlaştırılıp, inceltilebiliyor.

Long Time Liner Conture Make-up nasıl uygulanır?
Long Time Liner Conture Make-up, kalem benzeri ultra-ince uçlu bir aletle, cildin sadece en üst tabakasına yumuşak hatlar çizilerek uygulanıyor. İşlem yaklaşık 1 - 2 saat sürmekle birlikte, ilk uygulama genellikle daha uzun zaman alıyor. Çünkü bu işi yapan Lingerist uzmanları, Conture Make-up için bir ön çizim yapıyorlar. Ön çizimde kararlaştırılan renge ve tipe göre esas çizim başlıyor. Nihai karar çizimden önce verildiği için, işlem sonunda hiçbir sürpriz ile karşılaşılmıyor.

Long Time Liner Contour Make-Up güvenilir bir uygulama mıdır?
LONG TIME LINER Conture Make-up bitki ve minerallerden elde edilen, %100 steril boyalarla uygulandığı için oldukça güvenlidir. Aynı zamanda antibakteriyel özelliği de sahip olan boyalar, %100 alerji testinden geçirilmiştir. Uygulama, tek kullanımlık iğnelerle yapılmaktadır. Ortamdaki hijyende oldukça önemli olduğu için, uygulama odası özel solüsyonlarla temizlenmektedir.

Long Time Liner Contour Make-up uygulama öncesi neler yapılmalıdır?
 Akmadan, rengi solmadan, gün sonunda birbirine karışmadan yüzdeki ifadeyi netleştiren kalıcı makyajı uzman ellerde yapılması son derece önemlidir. Kalıcı Makyaj uygulamasını yapmadan önce uzman kişi cilt renginiz, göz renginiz, saç renginiz ve yüz şeklinizi iyice göz önüne alarak sizin için en uygun renk ve modeli seçmelidir. Örneğin açık sarışın renkte saçları olan bir kişide kaşlar için kesinlikle çok koyu renkler veya dudak için çok koyu ve belirgin bir renk seçmemek gerekir. Aradaki tezat gözünüze çarparak sizi çok rahatsız edecektir. Bu konuda doğru renk ve model analizi yapan uzmanı iyi seçmelisiniz. Uzmanın daha önceki örnek çalışmalarını, onların kendisine ait olup olmadığı konusunda uygulama esnasında çekilmiş resimleri ve eğitim belgelerini görüp emin olmalısınız.

Long Time Liner Kalıcı Makyaj uygulamasının yan etkileri nelerdir?
Kalıcı Makyajın alerjik bir reaksiyonu yoktur. Çünkü kullanılan boyalar organiktir. Burada da devreye yine malzeme kalitesi giriyor. Kaliteli iğne ve makineyle asla alerjik yada başka türlü bir reaksiyonla karşılaşmazsınız. Elbette ki bilinçli ve işinin ehli olan uzmanı bulmanız gerekiyor.
 

 

Otopark
Dermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - Galeri
©2017, Dermaslim. Her hakkı saklıdır