Bize Yazın

Elektroterapi-Pasif Jimlastik

Vücudunuzda yağ dokusunun biriktiği yerlere, pasif jimnastik yaptırarak incelmesini sağlayan bir yöntemdir. Bu teknik, vücuda yerleştirilen elektrodlarla doğru akım kullanılarak uygulanır. Elektroterapi bölgesel zayıflamayı, sarkık ve güçsüz kasların toparlanmasını, cilt ve ciltaltı dolaşımını artırarak cildin kalitesinin artmasını, uygulanan bölgenin sıkılaşmasını sağlar. Elektroterapi uygulamaları ile kilo verme kolaylaşır, yeni oluşan güçlü karın kasları ile daha diri bir vücut görünümü olur.

Elektroterapi (pasif jimnastik) kimyasal etki olmadan vücudun kas noktalarına elektrotlarla bağlanan kesintili akım veren masaj özelliği olan, kasların çalışmasını, güçlenmesini, artık maddelerin temizlenmesini sağlayan pasif jimnastik aletidir. Kan dolaşımını hızlandırır. Metabolizmayı düzene sokar, uyarıcı etkisi vardır. Zindelik sağlar.

Uygulama alanları:
- Selülit tedavisi 
- Tüm vücut şekillendirilmesi 
- Elastikiyet kayıpları 
- İncelme tedavisi 
- Kas simülasyonu 
- Pasif jimnastik 
- Lokal yağlanma

24 tane ped, kas yönlerine göre iletken bir jel sürülerek vücuda bağlanır. Ortalama seans 35 dk. Sürer. Seans sayısı, haftada 2-3 kez olacak şekilde, 8-24 seansdır. Seanslar sırasında kişide rahatsızlık oluşturulacak herhangi bir his oluşmamaktadır.

Pasif jimnastik ne demektir?
Elektriksel bir yöntemle yapılan kas uyarıları karın, kalça ve bacak bölgelerinde bulunan kas yapınızı artırır. Her seans süresi ortalama 45 dakikadır.

Pasif Jimnastik Egzersiz yerine Geçer mi?
Eğer kişilerin egzersiz yapmaya zamanları yok ise veya herhangi bir ortopedik problemleri var ise egzersizin yerini tutabilir.

Elektroterapi tedavisi sırasında hastanın yapması gereken bir şey var mıdır?
Elektroterapi uygulaması alınırken, tedavi boyunca kas hücrelerinin gelişimini sağlamak ve kas dokusunu büyütmek için alfa-hidroksi asitleri ve L-karnitin bakımından zengin yiyeceklerle beslenme önerilmektedir

Estetik, derinin en göze çarpan özelliğidir. Güzellik, saç, cilt ve vücut ile kişiliğin sentezidir. Hepimiz sağlıklı ve güzel bir vücuda sahip olabiliriz. Günümüz insanı bilim ve teknolojinin sağladığı olanaklardan yararlanarak daha güzel ve sağlıklı vücuda sahip olma şansını taşır. Elektroterapi (pasif jimnastik) kimyasal etki olmadan vücudun kas noktalarına elektrotlarla bağlanan kesintili akım veren masaj özelliği olan, kasların çalışmasını, güçlenmesini, artık maddelerin temizlenmesini sağlayan pasif jimnastik aletidir. Kan dolaşımını hızlandırır. Metabolizmayı düzene sokar, uyarıcı etkisi vardır. Zindelik sağlar.


Otopark
Dermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - Galeri
©2017, Dermaslim. Her hakkı saklıdır