Bize Yazın

LPG Cellu M6 Keymodule(FDA ve CE onaylı)

SELÜLİT VE SIKILAŞMA TEDAVİSİ

LPG İLE DAHA ŞEKİLLİ VE SIKI BİR VÜCUT KİM İSTEMEZ Kİ?

Kilonuzdan memnunsunuz ama Vücudunuzun belli bölgelerindeki görünüm sizi rahatsız mı ediyor?

Amacınız bu bölgeleri inceltmek ve şekillendirmekse LPG Cellum 6 nın Bölgesel zayıflama yöntemiyle lokal yağlanmalardan kurtulun.Bölgesel zayıflama vücudun göbek, bel, basen bölgelerinde biriken yağların yok edilmesi için kullanılan yöntemlerdir.   

Selülit tedavisinde FDA belgeli tek cihazdır.

LPG Endermolojisi aspirasyon (emme) ve dönme aksiyonlarının birlikte kullanılarak deri ve deri altı dokulara negatif basınç uygulanması prensibine dayanan bir masaj metodudur. 

Dünyanın selülit tedavisinde etkinliği bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış FDA belgeli tek endermoloji cihazı LPG’dir. LPG’nin en son geliştirilen modeli Cellu M6 Keymodule, hastaya ve uygulama alanına göre seçilebilen 3 ayrı başlığa sahip olup, başlıklarında yoğunluk, hız ve yönleri ayarlanabilen birbirinden bağımsız motorize rulmanlar içermektedir. Cihazdaki bilgisayar sistemi hasta özelliklerine göre çok sayıda program ve protokol seçimine olanak sağlamaktadır.

SELLULİT VE KONTÜR TEDAVİSİ

Kontörleri düzgünleştirmek (selüliti olan zayıf kadınlar), gevşeyen ciltleri toparlamak ve plastik cerrahi sonrası (Liposuction, karın estetiği gibi) lenf drenajını arttırmak için, ödem çözülmesini kolaylaştırmak, lokalize yağ birikiminde incelme sağlamak için kullanıyoruz. Estetik ameliyatlar sonrası skarların yumuşatılması ve düzensizliklerin giderilmesi, Vücut kontörlerinin yeniden kazandırılması, gevşek cildin gerginleştirilmesi, cilt bozukluklarının düzeltilmesinde kullanılan farklı program ve başlıklarla etkili çözümler sunmaktadır.

Selülit Nedir?

Selülit özellikle kadınlarda görülen, cilt dokusunda meydana gelen ve cilde “portakal kabuğu” görünümü veren değişimlerin tümüdür. Selülit bir hastalık ya da rahatsızlık değildir. Selülit, cilt altı yağ hücrelerinde yağın birikerek, dokularda suyun tutulmasıyla ortaya çıkan bir sorundur. Cilt altı yağ hücreleri arttıkça bu hücreleri tutan zarların şeklinde bir görüntü oluşur. Bu süreç kan dolaşımının azalması sonucu kronik bir hat alarak, bağ dokusunun metabolik atıklardan arındırılması, beslenememesi ve tıkanması sonucu doğrulur. Doku esnekliğini yitirir. Estetiği son derece olumsuz etkileyen durum, egzersiz ve hatta en katı diyetlerle bile giderilemeyen selülitli bölgeler oluşturur. Bir başka deyişle kan ve lenfatik dolaşımı etkilenen bölgede zaman içerisinde yağ hücre gruplarının arasında oluşan fibrotik bantlar deride çöküntülere ve portakal kabuğu görünümüne neden olmaktadır. Cilt elastikiyetini kaybeder. Selülit vücutta genellikle 3 ana evrede gözlenir.

1.DERECE: portakal kabuğu görüntüsü sadece çimdiklemede veya sert bir yüzeye oturulduğu zaman belirir.

2.DERECE: portakal kabuğu görüntüsü ayaktayken belirginleşir, yatar pozisyonda kaybolur.

3.DERECE: portakal kabuğu görüntüsü ayakta veya yatar pozisyona bakmaksızın her zaman görünür.

Selülit özel bir tedavi gerektirir, kendi kendine geçmez ve en önemlisi selülit diyetlere karşı dirençli olabilmektedir.

LPG kürü sonucu hem beden olarak incelme, hem de portakal kabuğu görünümünün azaltılması sağlanmaktadır.

LPG uygulaması nasıldır? 

LPG tedavisi, hastaya göre değişen protokol ve programlar seçilerek, 35 dakika süren 10-20 seans arasında değişmektedir. Tedavi sırasında kişiye özel tüm vücudu kaplayan, LPG tedavisine uygun olarak dokusu tasarlanmış uygulama çorabı giyilmektedir. Bu çorap tedavide mükemmel uygulama olanağı sağlayarak LPG'nin rahatlatıcı etkisini arttırmaktadır.

LPG'nin uygulama alanları nelerdir?

Selülit tedavisi

Vücut kontöründe düzelme ve bölgesel incelme-sıkılaşma

Sarkık derinin tonus ve elastikiyetini artırma

Liposuction sonrası iyileşme sürecini hızlandırma ve düzensizlikleri ortadan kaldırma Diğer estetik ameliyatlar sonrası skarların yumuşatılması ve düzensizliklerin giderilmesi

Spor yaralanmaları

Fizik tedavi uygulamaları (Fibrozit, tendinit, lumbalji, servikalji gibi)

Travma ve yanık sonrası skarlar

Cerrahi ve travma sonrası oluşan ödem

Lenf ödem tedavisi

Selülitin yeniden oluşmamasında etkilimidir? 

Sonuçlarının kalıcı olması için, kişinin yaşam şeklinin yeniden düzenlemesi gerekmektedir. Sağlıklı beslenme ile düzenli yaşam ve düzenli spor yapılması problemin yeniden oluşmasına izin vermeyecektir.

LPG Cellu M6 KeyModule’ün eski modeller ve diğer vakum yapan aletlerden farkı nedir? 

LPG Cellu M6 Key Modüle ile yapılan uygulamaların diğer yöntemlere göre en önemli özelliği, cihazın, selülit tedavisinde etkinliği bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış, FDA kalite belgeli tek cihazı olmasıdır. LPG sadece vakum yapan bir alet değildir. “LPG Cellu M6 Keymodule i”, LPG’nin son modelidir. LPG’nin eski modellerine göre KeyModule’ün en önemli özelliği, kişiye özel programlar seçilmesine olanak sağlayan yazılıma sahip olmasıdır… Keymodule ’de, selülit tedavisinden, gevşek derinin toparlanmasına, Liposuction ve ameliyat sonrası uygulamalardan bölgesel incelmeye, drenajdan ağrı tedavisine değişik cilt ve vücut problemlerinin giderilmesine yönelik 55 farklı program bulunmaktadır. 

KeyModule’ün bir diğer önemli özelliği, vücut şekli ve cilt yapısına göre farklı uygulama başlıkları seçebilmeye olanak sağlaması ve başlıklar üzerinde birbirinden bağımsız hareket kabiliyetine sahip iki rulman bulunmasıdır. Bu sayede cilt ve cilt altı dokular üzerinde maksimum düzeyde etki sağlamak mümkün olmaktadır. LPG'nin stres azaltan rahatlatıcı etkisi başlık tasarımındaki bu yenilikler sayesinde olmaktadır. Ayrıca rulmanların hareketi vakum etkisini vücutta dengeli olarak dağıtmakta böylece diğer vakum cihazlarında morarma ve doku zedelenmelerine yol açan etki LPG Key Module'de kesinlikle görülmemektedir. 

Bu özellikler yalnızca “LPG'nin Cellu M6 Keymodule i” modelinde bulunmaktadır.


Otopark
Dermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - Galeri
©2017, Dermaslim. Her hakkı saklıdır