Bize Yazın

Pressoterapi(Lenf Drenaj)

Dermaklinik Zayıflama Estetik Merkezi olarak üyelerimizi  tüm bölgesel zayıflama seanslarından önce, seans bittikten sonra 10 dakika Pressoterapi Lenf Drenaja alıyoruz.

Lenf Drenaj diyet ve sporla verilen kilolar sonucunda vücudu sıkılaştırmak, metabolizmayı hızlandırmak, vücutta biriken toksin ve ödemi atmak, dolaşım bozukluğu problemlerini en aza indirgemek, lokal olarak yağların biriktiği bölgeleri toparlamak, dilediğiniz ölçülere ve vücut şekline kavuşabilmek için uygulanan bir yöntemdir.

Kan dolaşımını hızlandıran ve vücutta biriken toksinlerin idrar yoluyla atılımını sağlayan bu yöntem özellikle sık sık seyahat eden kişilerde basınç farklılıklarından dolayı meydana gelen bu fazlalıkları ortadan kaldırır.

Vücudun problemli bölgelerine sarılır. Kişinin tansiyon basıncına uygun olarak şişirilip indirilir. Hafif ritmik basınç dalgaları ayakuçlarından başlayarak popoya dek yayılır. Aynı zamanda oldukça keyif veren rahatlatıcı bir masajdır. Tamamen ağrısızdır. Karın bölgesine uygulanan masajın kabızlık çözücü etkisi dikkat çekicidir.

Lenf drenaj Kimlere Uygulanabilir?
Aşırı derecede dolaşım bozukluğu olanlar ve ileri derecede dolaşım bozukluğu sorunu yaratan rahatsızlığı olanlar dışındaki herkese uygulanabilir.

Lenf drenaj cihazı hangi durumlarda kullanılabilir?

  • Gevşemiş kas dokusu ve vücut sarkıklıklarının toparlanmasında
  • Hamilelik sonrası oluşan varis, ödem (su toplanması) ve sarkıklıklarda
  • Kilo probleminde
  • Selülit probleminde
  • Lenf akımının düzenlenmesinde kullanılabilir

Lenf drenaj ile kaç kilo verebilirim?
Lenf drenaj tek başına kilo vermeyi sağlayabilecek bir cihaz değildir. Etkin olabilmesi için kilo verme veya bölgesel incelme programlarının içinde kullanılabilir.


Otopark
Dermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - Galeri
©2017, Dermaslim. Her hakkı saklıdır