Bize Yazın

Hakkımızda

Dermaslim, Cilt Bakımı, Bölgesel İncelme, Microblading, Aletli Pilates, Kalıcı Makyaj ( Long Time Liner), İsveç Ayak Sağlığı alanındaki yenilikleri ve profesyonel hizmetleri bir arada bulabileceğiniz güvenilir adreslerden biridir.
Hizmetlerimiz yüksek kalite standartlarında olup, başlıca prensiplerimiz insan sağlığı ve güvenliği ön planda tutmaktır. Dermaslim dünya merkezlerindeki yeni teknolojik uygulamaların çalışmalarını yakından takip etmekte, uzman personelinin düzenli olarak eğitimlerini ve sertifikalarını upgrade etmektedir.

Dermaslim'de öncelikle kişi memnuniyeti, güvenliği, sağlığı, ihtiyacı olan hizmet profesyonelce verilir. Bu özelliğimizi ticari zihniyete yenik düşmeden koruyabilmek esas özelliğimizdir.
‘’Batı Ataşehir ’in Tek Adresinde, "Kendinize Bir Güzellik Yapın" ilkesiyle yola çıktık.

Meslek ahlakını benimseyen, güler yüzlü, tecrübeli ve alanında uzman deneyimli kadromuz ile, hijyenik bir ortamda, yüksek kalite ve standartta sağlıktan asla ödün vermeden güzelleştirmek esas hedefimizdir. Gelişmiş cihaz teknolojisi ve uzman kadromuz ile güzelliğinizi ve sağlığınızı sürekli kılmak için biz buradayız.

Sizleri de yeni arkadaşlıklar, dostluklar kurabileceğiniz ve kendinizi evinizde hissedebileceğiniz dermaslim terasta, tanışma kahvesine bekliyoruz…

Otopark
Dermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - Galeri
©2017- Dermaslim. Her hakkı saklıdır