Bize Yazın

Personel Training ile harekete geç!

Kendinizi cansız ve psikolojik olarak gergin mi hissediyorsunuz ya da ayakkabınızı bağlarken göbeğiniz size engel mi teşkil ediyor, O zaman harekete geçme zamanınız geldi demektir! 

Personal Training  ( kişiye özel eğitmen) ile çalışmak size birçok şey katacaktır.

Eğer bir Personal Trainer ile çalışırsanız her zaman daha zinde ve motive kalırsınız. Sizin beklentileriniz doğrultusunda hazırlanmış programlar, amaçlarınız ve yaşam tarzınıza uygun biçimde dizayn edilir, hedeflerinize en kısa sürede ulaşmanız sağlanır.
Eğer isteniyorsa düzenli kilo kaybı. Karın, kalça, basen gibi bölgelerin forma sokulması, kendinize güveninizi arttıracak bir dış görünüş… 

Personel Trainer sistemimizde PİLATES ve DAP (Dual Adjustable Pulley) 

İle vücudunuzu uzman eğitmenler sayesinde forma sokmanız artık çok kolay!
DAP (Dual Adjustable Pulley): bu fitness ekipmanı ile vücudunuz tüm bölgesi fonksiyonel hareketlerle sıkılaştırılması sağlandığı gibi kilo vermenizi de kolaylaşacaktır. Büyük salonlardaki yüzlerce aletin sağladığı faydaları DAP ile kolayca elde edeceksiniz. Uzman eğitmenler sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda hedeflerinize ulaşmazı sağlayacaktır..


Otopark
Dermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - Galeri
©2017, Dermaslim. Her hakkı saklıdır