Bize Yazın

Diolaze Lazer Epilasyon

Kollar,
Kol altları,
Karın,
Bikini bölgesi, 
Bacaklar...

Tüm vücudunuzda, istemediğiniz tüylerinizden kurtulmak için hassas, nazik ve çok etkili bir yöntemdir Diolaze Lazer Epilasyon.
Lazer epilasyon konusunda en gelişmiş yöntem olan Diolaze ile güzel ve pürüzsüz bir cilde kavuşun.

Diolaze Lazer Epilasyon Nedir ?

Tüylerinizden kurtulmak için, ağda, tıraş, sarartma veya tüy dökücü kremler gibi geçici çözümler sunan geleneksel yöntemler kullanıyorsanız, özellikle sizin tüy sorununuzu kökünden çözecek bir uygulamadır Diolaze Lazer Epilasyon. Biliyorsunuz, geleneksel yöntemler sonsuza dek tedavi gerektirir. Oysa Diolaze ile sadece birkaç seans yeterli olur. Çoğu hasta, hemen birkaç seans sonrasında tüylerinde önemli ölçüde azalma olduğunu görür ve çok zaman geçmeden tüysüz, pürüzsüz bir cilde kavuşur.

İstenmeyen Tüylerden Kurtulma Şampiyonu !

Bütün kadınlar gibi siz de hep pürüzsüz ve yumuşacık bir cilde sahip olmak istiyorsunuz değil mi? Yeni lazer epilasyon şampiyonu Diolaze bunun için geliştirildi. “Yetişkin olma çağımda, vücudum çok tüylüydü ve tüm zamanımı ağda ya da tıraşla geçirdim. Diolaze tam bana uygundu. Sonuçlarına bayıldım!” Sophie, Diolaze kullanıcısı

Diolaze Nedir ?

Diolaze, istenmeyen tüyleri güvenli ve hassas şekilde yok eden gelişmiş bir lazer epilasyon prosedürüdür. Diolaze, en büyük tedavi alanı boyutuna sahiptir. Bu yüzden tedaviniz hızlı ve rahat biter. Etkinlik, hasta rahatı ve hız kombinasyonu sayesinde Diolaze epilasyonda liderdir.

Diode Tarama Safir Lazer

8 mm x 50 mm (Gerçek boy)

En Yüksek Hasta Rahatı için 3S ;

Tedavi Öncesi Soğutma
Tedavi Paraleli Soğutma
Tedavi Sonrası Soğutma

Nasıl Çalışır ?

Lazer tedavisi sırasında Diode lazer ışınları, ciltten kıl köklerine geçerler. Bu geçen enerji, kıl köklerini ısıtarak, tüylerin gelecekte uzamalarını önler.

Can Acıtır Mı ?

Diolaze sisteminde bulunan cilt soğutma yüzeyi, bütün epilasyon sistemleri arasında en büyük soğutma yüzeyine sahiptir. Tedavinin diğer sistemlere oranla daha rahat olmasının sebeplerinden biri, belki de en önemlisi budur. Çoğu hasta, Diolaze tedavisinin neredeyse acısız olduğunu söyler.

Neden Birkaç Tedaviye İhtiyacım Var ?

Bütün lazer epilasyon yöntemlerinde olduğu gibi Diolaze de bir seri tedavi gerektirir. Lazer epilasyon en iyi etkiyi, kıl kökleri olgun bir aşamadayken gösterir, ancak tüyleriniz farklı büyüme aşamalarına sahipken de etkilidir.

Kaç Seans Gerekir ?

Her tedavide tüyler gözle görünür biçimde azalır. En iyi sonuç, 4 ile 6 seansın sonunda alınır. Seansların sayısı tüy renginize, tüy tipinize, vücut bölgesine ve cilt tonunuza göre değişir.

Hangi Bölgelerde Etkilidir ?

Vücudun istenmeyen tüylere sahip pek çok yerinde Diolaze güvenli bir şekilde kullanılabilir. Genelde uygulanan bölgeler: bikini, bacaklar, kollar, göğüs, sırt, omuzlar, karın, boyun, yanak ve favorilerdir.​Bilgi Amaçlıdır.


Otopark
Dermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - Galeri
©2017 Dermaslim. Her hakkı saklıdır