Bize Yazın

Soğuk Lipoliz-Lipofreeze

TEK SEANSTA AMELİYATSIZ LİPOSUCTİON
LIPOFREEZE YAĞ HÜCRELERİNİ DONDURARAK İŞLEVSİZ HALE GETİRİP ONLARIN YOK OLMASINI SAĞLAYAN KONTROLLÜ VE BÖLGESEL BİR CİLT SOĞUTMA SİSTEMİDİR.
SADECE BİR UYGULAMADA %20 ile 40 GİBİ ANLAMLI VE ETKİLİ YAĞ HÜCRESİ AZALIMI.

LIPOFREEZE uygulaması ile;
-Zayıflama
-Vücut hatlarını yeniden şekillendirme
-Selülit giderme
-Ağrı azaltıcı etki
-Kavitasyon ve Radyo frekans  gibi diğer bölgesel incelme yöntemleri ile kombinasyon olanağı

Dünyaca ünlü Amerikalı oyuncu Rene Zellweger'in de bir İtalya tatilinde keşfederek denediği ve olumlu sonuçlar aldığı bilinen Lipo Freeze Dermaklinik ‘de...

Lipo Freeze sıcak ve soğuğun birleştiği yağ dokusunda tek seansta yüzde 20 ile 40 yağ kaybı sağlayan bir teknoloji. Bugüne dek zayıflama teknolojilerinden sıklıkla bahsettik, dünyadaki ve ülkemizdeki uygulamaları takip ve sonuç sistemimzle Dermaklinik ‘de uyguladık. Uyguluyoruz. LPOFREEZE Uygulamanın en büyük farkıemzirme dönemindeki anneler ve kılcal damar problemi olanlarda sıcak uygulamalarla gerçekleşen damar genişlemeleri nedeniyle sıkıntılar yaşaması ve bu uygulamanın soğuk olması nedeniyle onların da yüzünü güldürecek olması olarak açıklanıyor.

Uygulama Nasıl Yapılıyor?

- Uygulama öncesi cilt, ıslak özel solüsyonlu bir bez ile korumaya alınıyor. 
- Ardından bölgeye streç film yerleştiriliyor, yağlı olan bölge gerekli ayarlar yapıldıktan sonra vakumla çekiliyor. 
- Cilde önce 10 dakika 42 -45 derece sıcaklık veriliyor, bununla yağın kalitesi bozuluyor. Ardından -5 derece soğuk ile uygulanan alan 40 - 60 dakika donduruluyor. Bununla da adoptos yağ ölümü gerçekleştiriliyor ve lenfetik sistemimize katılarak enerji olarak harcanıp vücuttan atılıyor.

Soğuk Lipoliz Nasıl Keşfedildi?
Bilim adamlarının aşırı soğuk havada ata binen kişilerin bacak içlerinde meydana gelen incelmeyi fark etmesiyle başladı. Üstelik benzer bir durum, dondurma tutkunun çocukların yanak bölgelerinde de meydana geliyordu. Bunun üzerine Massachusetts General Hastanesi'nin dermatologları tarafından, Harvard Tıp Fakültesi desteğiyle bir araştırma yapıldı. Dermatologlar; soğuk havada çıplak kadınları belli sürelerle ata bindirerek nasıl bir değişim yaşandığını gözlemlediler. Elde edilen sonuç oldukça şaşırtıcıydı! Yağ hücreleri aşırı soğuğa karşı dayanıklı değildi...

Asya, Avrupa ve Amerika'da uygulanan bu yöntem, özellikle ideal kiloda olup da, belli bölgelerinde yağ birikimi meydana gelen kadınlar için tavsiye ediliyor. Lipo Freeze olarak da bilinen soğuk lipoliz yöntemi, işte bu nedenle son günlerin en dikkat çeken uygulaması.

Belli bir seviyede soğuk kullanılarak yapılan bu uygulama sonucunda, yağ hücrelerinin çevresindeki dokulara ve sinirlere zarar vermeden eriyerek ve yağ hücreleri minunum düzeyde kristalleşerek vücuttan doğal yöntemlerle atıldığı görüldü. Donma sağlayarak bir soğukluğun, yağın erimesi için yeterli olduğuda kanıtlanmıştır.

Tek bir seansla yağ hücrelerinde yüzde 20 ve 40 arası azalma vaat eden Lipo Freeze teknolojisinde uygulanan işlemin, yağ hücrelerinin dondurularak ayrıştırılması ve Yağ hücreleri diğer doku ve sinirlere nazaran soğuktan daha fazla etkileniyor. Bu cihaz ise sıcağın etkisini azaltarak cildi soğutuyor. Böylece hücrelerin içerisindeki yağ kristalize olup, derinin 'çöpçü hücreleri' dediğimiz lakrofajları tarafından sindiriliyor ve vücudumuzun doğal genel dolaşımıyla atılıyor. Üstelik uygulamanın sonunda yağ hücreleri yeniden üremiyor. Yağ hücreleri bir kere donduğunda yeniden ortaya çıkan yağ, böbrekler tarafından kullanılıyor. Bu kilo alımına da neden olmuyor. Ultrason ile yapılan araştırmalar bu işlemle vücuttan ortalama yüzde 22,4 oranında yağ atıldığını gösteriyor.

Sırt, karın, basen, bacakların üst iç yüzeylerine, kol altları, bölgelerine uygulanmak üzere geliştirilen sistem gözaltı torbaları, çene, yanak gibi bölgelerde kullanılmıyor.
Tek bir seans süren tedavi daha çok, ideal kiloya sahip fakat belli bölgelerinde istenmeyen yağ birikimi bulunan kişilerde etkili sonuç veriyor. Bugüne kadar dünyanın çeşitli noktalarında yüzlerce kişiye uygulanan soğuk lipoliz  herhangi bir yan etkisi yoktur. Hastanın uygulama yaptırmak istediği bölgeye göre ortalama iki saat süren seansta ise iğne kullanılmıyor, hafif bir donma hissi dışında da hiçbir acı hissedilmiyor. Uygulama sonunda bölgede meydana gelen kızarıklık, morluk, uyuşukluk, gerginlik ve temasa karşı hassasiyet ise birkaç gün içinde yok oluyor" diyor.

Dünya basınında 'inatçı yağların dondurucu kurtarıcısı' olarak anılmaya başlanan bu yöntemin kişilere zaman problemlerinide ortadan


Otopark
Dermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - Galeri
©2017, Dermaslim. Her hakkı saklıdır