Bize Yazın

Fraxel Lazer

Yaşlılık Lekelerini , Cilt Tonu Problemlerini , Güneş Hasarlarını, Çizgileri, Kırışıklıkları ve Akne İzlerini Unutun…

Fraxel Lazer’ in etkili olduğu sorunlar :

*Kırışıklık , Anti-aging ve Lekeler
*Sivilce izleri 
* Ameliyat ve Yara İzleri
*Çatlak tedavisi
ediyor?

Fraxel Lazer Nedir? 
Fraxel Lazer , ciltteki kollajeni ve epiteli yenilemeye yönelik geliştirilmiş bir lazer Sistemidir. Kontrollü hasarlama (mozaikleme) mekanizması sayesinde, yara izlerinin küçülmesine, düzleşmesine ve çevre doku ile olan uyumuna yadımcı olur.

Fraxel Lazer Nasıl Çalışır?

Yüzeyden gönderilen topluiğne ucundan küçük lazer ışınları derinin alt tabakalarına ulaşarak, tıpkı bir mozaik deseni gibi ince sütunlar halinde ciltteki sorunlu alanları tarar. Bu alanlarda karşılaştığı iz görünümüne yol açan bozuk bağ dokusunu, yıpranmış hücre ve kollajeni ve epidermal dokuyu ‘’soymadan’’ ciltte mikro kanallar açma yöntemi ile yok eder.Yok olan kollajenin yerine taze kollajen filizlenir, beraberinde genç ve sağlıklı cilt de parlak, yumuşak ve taze bir görünüm kazandırır. İnce çizgiler büyük oranda kaybolur, derin izler yüzeyelleşir. Ciltteki renk ve ton farkları azalır.

En önemlisi, Fraxel Lazerin dokunmadığı cilt bölgeleridir. Lazer, her bir sorunlu bölgeyi yoğun olarak hedefler ve tedavi eder, etrafındaki sağlıklı dokuyu etkilemez ve ona dokunmaz, böylece hızlı bir şekilde iyileşme meydana gelir. . Fraxel tedavileri, her tür ciltte, yüz ve vücudun her yerinde kullanılabiliyor

Etkisini Nasıl Sağlar ?

Fraxel Lazer 1,3cm2‘lik bir alanda mikron çapında 169 adet lazer ışınını aynı anda atabilen cihazlardır Lazerin teknik özelliği non-ablatif yani yara oluşturmayan bir lazer olmasıdır. Ciltte sağlam doku içerisinde küçük köprüler bırakarak ve mikroskobik yeni yapılar meydana getirerek cildi gerer, içeriğini düzenler, lekeleri siler veya azaltır. Cilt rengini ve elastikiyetini iyileştirir.

Fraxel Lazer Uygulama

Uygulama anestezi gerektirmeyen, ağrısız bir işlemdir, hafif bir yanma hissi verebilir, bu his epilasyondan çok daha az olmaktadır. Cilt temizlendikten sonra işleme başlanır. Doktor, uygulama alanlarını tarar. Bu işlemler esnasında ağrı oluşumunu azaltacak soğuk hava ile uygulama yapılmaktadır.​Bilgi Amaçlıdır.


Otopark
Dermaslim - GaleriDermaslim - GaleriDermaslim - GaleriDermaslim - GaleriDermaslim - GaleriDermaslim - GaleriDermaslim - GaleriDermaslim - GaleriDermaslim - Galeri
©2017, Dermaslim. Her hakkı saklıdır