Bize Yazın
ASTROLOJİ
Danışmanlık Çeşitleri :
 
·         Batı astrolojisi
·         Karma astrolojisi
·         Gelecek ön görüm teknikleri
·         İlişki analizi
·         Gençlerde meslek seçimi
·         Kariyer ve kişilik analizi
·         Geçmiş yaşamdan gelen psikolojik takıntılar
·         Psiko-regresyon
·         Ay düğümleri analizi


kapsamaktadır.
 
Seans süresi ortalama 2 saattir.
 
SELEN GÖKÇE

1979 tarihinde İstanbul’da doğdum. İlk ve orta öğrenimi Özel Yunus Emre Koleji’nde, liseyi Özel Marmara Koleji'nde, Üniversite’yi ise İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde okudum. Yüksek lisansımı ise Yeditepe Üniversitesi İletişim Fak. Görsel İletişim Tasarımı bölümünde tamamladım.
Astrolojinin gizemli dünyasına ilk adımımı 2007 yılında attım ve ünlü astrolog Sayın Oğuzhan Ceyhan başta olmak üzere bu işi en ayrıntısına kadar bilen hocalardan çeşitli eğitimler aldım. Astroloji bilimini "fal" olarak gören tabulardan sıyrılarak kaderin şifresini yıldızlarla, gezegenlerle ve kozmik evrenin gizemiyle çözmeye başladım. Aldığım eğitimler ışığında birçok kitap okuyarak kendimi geliştirdim ve 2013 Mayıs ayından itibaren More Dergisi'ne aylık Astroloji yorumları yapmaya başladım. Hayatın her köşesinde bulduğum Astroloji'yi kaderin en büyük şifresi olarak gördüm ve görmekteyim. 

Otopark
Dermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - Galeri
©2017, Dermaslim. Her hakkı saklıdır