Bize Yazın

Darphin Day Spa & Enstüti

Paris Fransız cilt bakım otoritesi Pierre Darphin; 1958 yılında kadının güzelliğinin sadece cildinin ve fiziğinin nasıl göründüğü ile ilgili değil, aynı zamanda kendini nasıl hissettiği ile de ilgili olduğunun bilinciyle Paris'te ilk elit Güzellik Enstitüsü'nü kurmuştur. Pierre DARPHIN’in güzellik yaklaşımı aynı zamanda Darphin markasının misyonunu oluşturmaktadır.

Darphin araştırma ve geliştirmeye olan tutkusu kişiyi mutlu eden, kendini özel hissettiren içeriklere dair görüşü, estetik uzmanlarıyla geçirilen yoğun eğitimlerden kaynaklanmaktadır.
Darphin en etkili ve kişisel çözümleri sunmak için, güzellik ve estetiğin ayrılmaz olduğuna inanmış, kişilerin güzellik alışkanlıkları ve yaşam biçimleri incelenmiştir.

Bugün DARPHIN'in cilt bakım yaklaşımı, bitki özleri ve botanik aromalar kullanarak eşsiz ve lüks cilt bakımı yaratma felsefesine dayanmaktadır. Darphin cilt bakımı; iç ve dış güzelliği sağlamak için bitki teknolojisinin tüm olanaklarını en iyi şekilde kullanmaktadır. Darphin Laboratuvarları kozmetik teknolojisi ile lüks aromatik bitkileri ve bitkisel esansları birleştirerek size en mükemmel olanı sunmaktadır. Çünkü inanıyoruz ki; olağanüstü hisler, olağanüstü sonuçlar doğurur.

DARPHİN DAY SPA&ENSTÜTİ’DE

3 BOYUTLU CİLT BAKIMLARI
Dermaklinik yüz bakımlarını eşsiz kılan,bakım protokollerinin cilt tipi ne olursa olsun her misafirimiz için hedefe yönelik ürünler ile kişiselleştirebilinmesidir.

ENVİRO-RECOVERY VİTAMİN INFUSİON -YENİLEYİCİ BAKIM-45 DAKİKA
Çevresel faktörlere uzun süre maruz kalan ciltlerin arındırılarak çok kısa zamanda tekrar ışıltı kazanmalarını sağlayan yoğun bakımdır.Donuk ve çevresel etkenlere maruz kalmış cildinizi,yepyeni ve sağlıkla ışıldayan bir cilt ile değiştirin.Detox etkili bu yüz bakımı,yoğun şehir hayatının yarattığı izleri silerken,aynı zamanda rahatlatır.Çevrenin yarattığı olumsuz etkiler,mandalina ve vitamin içeren ürünler ile vücuttan uzaklaştırılır.En kısa zamanda en fazla berraklık sağlanır.

KİWİ & POMEGRANATE HYDRATOR-YOĞUN NEM BAKIMI-1 SAAT
Nemsiz kalmış ciltler için yoğun nem sağlayan bakımdır.Bu nemlendirici bakımda derin temizleme ve nazik Eksfoliasyon sonrasında,içeriğinde kivi,lavanta esansiyel yağları ve besleyici vitaminler sayesinde serinletici ve sakinleştirici etkisi olan maske uygulanır.

CHOMOMİLE & HONEY SOOTHİNG FACİAL-YATIŞTIRICI BAKIM-1 SAAT
Rahatsızlık hisseden ciltler için yatıştırıcı bakım. Nazik temizleme ve yumuşak Peeling sonrasında yastık yumuşaklığında, içeriğinde Alıç meyvesi, Shea Butter ve bal bulunan çiçek sargısı maskesi uygulanması rahatlama ve sakinlik hissi verir. Gözle görünen kızarıklıkların azalmasına yardımcı olur. Cildi çevrenin yıpratıcı etkisine karşı korur.Fitodreanj tekniği, toksin kalıntıları uzaklaştırarak kızarıklık görünümünün azalmasına yardımcı olur.

MİMOSA & IRİS RADİANCE BOOSTER-ANINDA IŞITI VEREN BAKIM-1 SAAT
Her cilt tipi için aydınlatıcı bir deneyim.3 adımda ışıltı veren bu bakımda,ölü hücreler temizlenir,toksinler atılarak cilde enerji kazandırılır.

LEMON & LAVENDER PURİFİER-DERİN TEMİZLİK BAKIMI-1 SAAT
Her cilt tipi için uygun yüz temizleme bakımı.Bu bakım toksinlerin temizlenmesini,cilt kusurlarının azalmasını sağlar ve gözenekleri temizleyerek sıkılaştırır.Doğanın güçlü ve aynı zamanda nazik arındırıcıları ile yapılan çifte Eksfoliasyon ve detoks etkili masaj cildi kalıntılarından arındırırken yatıştırıcı ve gözenek sıkılaştırıcı maske cildin temiz ve ışıl ışıl görünmesini sağlar.

DARPHİN ANTİ-AGING BAKIMLARI

VİTAMİN & TANGERİNE VİTALİZER –ENERJİ VEREN BAKIM-1 SAAT
Yoğun besleyici vitamin takviyeli anti Aging ürünleri ile esansiyel yağlar ve dinamik dijitopressure masajı ile cildin doğal canlılığını geri kazandırır,cildin korunmasında yardımcı olur.

CAMMELLİA & PEARL YOUTHFUL GLOW-ANTİ AGE IŞILTI VEREN BAKIM-1 SAAT
Olgunlaşmanın ilk belirtilerine ve yaşlanma izlerine karşı savaşır.Cilt dermabrazyon ile eksfoliye edildikten sonra uyarıcı ve rahatlatıcı masaj uygulanır.

YLANG-YLANG & SWEET ORANGE AGE RECOVERY-KIRIŞIKLIKLARA KARŞI YOĞUN BAKIM-1 SAAT 30 DAKİKA
Gözle görülür kırışıklıklara yönelik,yaşlanmaya karşı yoğun bakım.Cildin ölü hücrelerinden atılması ile başlayan bu bakım çizgilerin doldurulmasını sağlar.

ROSE & LİNEN AGE REVERSAL- YOĞUN ANTİ AGİNG BAKIM-1 SAAT 30 DAKİKA
Tamamen yenilenme ve yaşlanmanın geri döndürülmesi. Yüz kaslarını sıkılaştıran ve tekrar şekillendiren iki masaj ile epidermis canlandırılır. Yaşlanmaya karşı etkili esansiyel yağlarla zenginleştirilmiş maske cilde anında ışıltı sağlar. Cildinde yaşlanma belirtileri kırışıklıklar,elastikiyet kaybı, açık gözenekler, yaşlanmadan kaynaklanan kahverengi lekeler kişiler için seçim olur.

DİVİNE 8 FLOWER LİFTİNG-SIKILAŞRIRICI ANTİ AGİNG BAKIM-1 SAAT 45 DAKİKA
Olgunlaşmış ciltler için Dermaklinikde en etkili bakımlardan biri.Lüks ve Şımartıcı gençlik kürü eşsiz gençlik masajı ile yüz çevresi sıkılaşır ve gerginleşir.

20 dakika uygulanan dip masaj yüz çevresi ve yüz kaslarını toparlar, elastikiyeti arttırır, kırışıklık görünümünü azaltırken cildi sıkılaştırır. Isıtıcı nazik maske ile bir yandan kendinizi çok iyi hissettirirken aynı zamanda olağanüstü sonuçlar sağlar.

-En iyi ve saf bitki özleri ve botanik aromalardan oluşan güçlü konsantreler
-Cilt ile yüksek tolerans ve mükemmel emilim
*Haz Prensibi
-Hem cilde hem ruha hitap eden deneyim
-Kendini iyi hissetmenin getirdiği içten dışa yansıyan güzellik
*Proföyonel Cilt Bakımı
-Profösyoneller tarafından yapılan profösyonel cilt bakımı


Otopark
Dermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - Galeri
©2017, Dermaslim. Her hakkı saklıdır