Bize Yazın

BodyFX

Vücut şekillendirme ve selülit tedavisinde cerrahi girişim gerektirmeyen bir yöntem:

BodyFX, gelişmiş odaklı radyofrekans enerjisi kullanarak cilt-altı yağ dokusunu hedefleyen ama aynı zamanda kollajen aktivasyonu ile cilt-altını da sıkılaştıran ilk> ve tekteknolojidir. Yani sadece yağ dokusunu parçalamakla kalmaz, cildin yeniden şekillenmesini ve sıkılaşmasını da sağlar ki herkesin vücuduyla ilgili hayal ettiği şey de bu değil midir?” 
Dr. A. NELSON

BodyFX gerçekten eşsiz! İnatçı bölgesel yağ depolarını tedavi etmekte tek başına kullanılacak harika bir yol. Üstelik hiçbir yan etkisi de yok!”
Dr. M. SAIJASZKO

Güvenli, Hassas ve Etkili Bir Çözüm
Bir yöntem düşünün: 
- selülit görüntüsünü düzeltsin, 
- cilt kırışıklıklarını ve karındaki esneklik kaybını gidersin, 
- bel bölgesini şekillendirsin, 
- kalçaları sıkılaştırsın, 
- diğer bölgelerdeki yağ dokusunu da parçalasın...
Üstelik bunların hepsini bir arada yapsın. 
Mümkün mü? 
“Kalçamdan ve vücudumdan santimler azaldı, üstelik kendimi daha sıkı hissediyorum. Gereksiz yere taşıdıkları fazla yağ depolarından kurtulmak isteyen herkese bu tedaviyi tavsiye ederim.” 
Susan, 36 yaş, New York

BodyFX NEDİR ?

BodyFX selülitin hoş olmayan görüntüsünü azaltarak vücut şeklinizi geliştiren yeni ve uzun süreli bir çözümdür. Vücudunuzu baştan şekillendiren BodyFX, cerrahi müdahele gerektirmemesi sebebiyle liposuctiona alternatif bir yöntem sunar. Hamilelik sonrası oluşan yağ depolarından ya da bel bölgesi fazlalıklarından kurtulmak için kusursuz bir çözümdür.

NASIL ÇALIŞIR ?

BodyFX, radyofrekans enerjisi, derin doku ısıtması ve vakumla birleştirilen negatif basınç gibi, klinik olarak kanıtlanmış farklı kombinasyonlarda yöntemler kullanır. Radyofrekans enerjisi ısıyı cilt ve cilt altında bulunan yağ dokusuna odaklayarak dokuların ısınmalarını ve sıkılaşmasını sağlar. Vakum ve kontrollü enerji atımları ise sinerji içerisinde güzel bir vücut şekli ortaya çıkartır.

NE KADAR GÜVENLİDİR ?

BodyFX yöntemiyle birbirini takip eden seriler halinde saniyede 1 milyon döngü RF enerjisi verilir. Bu kulağa yoğun gelse de son derece güvenlidir. Ayrıca tedavi konforunu artırmak için, sürekli olarak cilt ısısıyla ilgili geri bildirim ölçümleri alınır. Bu termal takip, en yüksek seviyede ısı kontrolü sağlar.

CAN ACITIR MI ?

Kullanıcıların hemen hemen hepsi BodyFX tedavisini rahat bulduklarını belirtiyor. Tedavi sırasında radyofrekans ve vakum, istenmeyen inatçı yağ depoları üzerinde odaklandığında cildinizin ısındığını ve nazik bir gerilme hissi oluştuğunu hissedebilirsiniz.

KAÇ SEANS UYGULAMAK GEREKİR ?

Sekiz hafta boyunca, haftalık seansların yapılması tavsiye edilir. Cilt yüzeyi anında daha pürüzsüz ve yumuşak olduğu hissi verirken, ilk birkaç tedaviden sonra, tedavi edilen bölgede gözle görülür gelişmeleri fark edeceksiniz.

PROSEDÜR SONRASINDA NASIL BİR BAKIM GEREKİR ?

BodyFX tedavisi sonrasında, “iyileşme” gerektiren bir süreç yoktur. Dilerseniz, bir öğle arasında bile yapılabilecek bir tedavidir. Tedavi edilen bölgede, birkaç saat içerisinde geçebilecek hafif pembelik ve sıcaklık meydana gelebilir. Rahatlıkla söyleyebiliriz ki bu sıcaklık, cilt doku masajından sonra yaşanan hisse eşdeğerdir ve sizleri asla günlük aktivitelerinizden alıkoymaz.


Otopark
Dermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - Galeri
©2017, Dermaslim. Her hakkı saklıdır