Bize Yazın

Eximia

Exima kavitasyonel ultrasound, elektroporasyon ve endolift teknolojilerini birleştiren, selülit tedavisinde, bölgesel yağlanma ve cilt sarkmalarında inanılmaz sonuçlar verdiğini gördüğümüz, estetik ve bölgesel incelmede olumlu tepkiler alınan anlamlı düzeyde işlevsel bir sistemdir.

Bilimsel yayınlar tarafından en çok desteklenen ameliyatsız yağ eritme yöntemi olan kavitasyonun esası; ultrason dalgaları ile yağ dokularının eritilmesidir. Bu yeni teknolojiyi kullanan çok sayıda cihaz üretilmiştir. Eximia bunlar arasında en son üretilenlerden ve en belirgin sonuçlara ulaştıran cihazlardandır. Eximia ile sellülit tedavisinde, bölgesel yağlanmaların ve cilt sarkıklıklarının azaltılmasında çok iyi sonuçlar elde edilmektedir. Liposuction operasyonu yaptıramayanlar ya da yaptırmak istemeyenler veya uzun süre diyet yapıp bölgesel yağlarından kurtulamayanlar için mucize bir yöntemdir.

Eximia Patentli ULTRAPORASYON teknolojisi ile 3 cm derinliğindeki istenmeyen yağları yok edebilen özel bir metoda sahiptir. Endolift ve kavitasyonel ultraporasyon teknolojilerini birleştiren yeni bir teknolojidir. Bu teknoloji sayesinde; kavitasyon, endolift, sıkılaştırma ve lenf drenajı gibi yöntemleri aynı seansta uygulayabilmek mümkün olmakta ve daha tatmin edici sonuçlar elde edilebilmektedir.

Yapılan çeşitli klinik çalışmalarda Eximia uygulamaları ile bir seansta 2-5 cm arasında incelme olduğu rapor edilmiştir. Sağlanan bu incelmenin sürekliliği için 5 ila 10 seanslık tedavi programları tercih edilmelidir.

Bütün bu yönleriyle kişilerin bölgesel değişiklik arzu ettiği durumlarda bu ihtiyacı en konforlu,ağrısız ve noninvazif şekilde karşılayacak bu etkili uygulama uzun dönemler popülaritesini koruyacaktır


Otopark
Dermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - GaleriDermaklinik - Galeri
©2017, Dermaslim. Her hakkı saklıdır